Jak jsem se dostala k šití bot

Jak jsem se dostala k šití bot

Proč kurz, nestačí pouze strýček YouTube a návod? Co se týče klasického šití, tak jsem si prozatím vždy vystačila s různými návody z internetu, nebo s metodou pokus-omyl. Nějakou dobu už jsem šitím strávila a vím, že občas to zabere spoustu času a materiálu se dopracovat k pěknému výsledku.

Z šití bot jsem cítila určitý respekt a také jsem chtěla celý proces urychlit. Jsem ráda, že jsem šla na kurz. Myslím, že my to ušetřilo spoustu času a nervů. Také je tu sociální aspekt, dostanete se mezi lidi s podobnými zájmy, uděláte si čas sama pro sebe a odpočinete si od běžných věcí. Umím si představit, že to dle videí a návodů zvládne člověk sám, ale já jsem ráda, že jsem se rozhodla pro kurz.

K šití bot jsem se dostala tak, že jsem na facebooku uviděla uviděla článek ohledně kurzu na šití krásných barevných barefoot balerínek. Byly to boty, jaké jsem vždy chtěla a i termín a místo se mi tenkrát hodili.

Šití bot mě nakonec chytlo tak, že jsem se rozhodla zkusit různé kurzy, poznat různé přístupy a techniky. V tuhle chvíli mám za sebou:

  • Kurz od Šijeme hravě paní Lenky Brzkové (plátěné balerínky)
  • Kurz šití barefoot zimních botek od Šárky Slavičínské v Praze Jinonicích (látkové boty)
  • Kurz šití barefoot balerínek u Veroniky Mocové (balerínky z kůže)

Šití bot je něco, co mě opravdu baví a i když času je kolik je a víc ho nebude, tak si poslední dva roky šiji boty sama a dělá mi to velkou radost. Díky tomu jsem se také dostala k barefoot stylu obouvání.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *